využite pre seba 30 rokov výskumu

V dôsledku "civilizovanej" stravy a nezdravého životného štýlu má  99% ľudí  zlepené červené krvinky

            

    Liečebný laserový prístroj BIOquant® ich už po 30 min. ozdraví.

 • oddeľuje od seba červené krvinky, čím redukuje možnosť tvorby zrazenín v krvi
 • rozpúšťa tuky a cholesterol
 • čistí cievy od nežiadúcich nánosov, čím lieči všetky choroby ciev, srdca i mozgu
 • znižuje hustotu krvi , znižuje krvnú viskozitu 
 • aktivuje veľké množstvo enzýmov, čo napomáha štiepeniu tukov
 • lieči cukrovku a jej sprievodné choroby - očí, nôh a ľadvín
 • dôkladne okysličí všetky orgány
 • zvyšuje prívod kyslíka do mozgu, čím odstraňuej príčinu Alzheimerovej i Parkinsonovej choroby
 • zlepšuje elasticitu ciev
 • odstraňuje príčiny ischemickej chorby srdca
 • normalizuej krvný tlak
 • zlepšuje prekrvenie dolných končatín
 • lieči kŕčové žily
 • lieči astmu
 • lieči choroby nervového systému
 • zlepšuje funkciu štítnej žľazy
 • leči choroby dýchacieho systému
 • zlepšuje stv pokožky, lieči akné a ďalších 130 klinicky testovaných diagnóz

srdcovocievne ochorenia, mozgovocievne ochorenia, mozgová mŕtvica, infarkt, následky poranenia mozgu, cukrovka, chronické choroby pečene, poruchy metabolizmu tukov, chronické syndrómy bolesti, reumatoidná artritída, alergie a ekzémy, syndróm vyhorenia resp. stálej únavy, skleróza multiplex, škvrny na očnej sietnici, tinitus, vysoký krvný tlak, fibromyalgia, zápaly tráviaceho traktu, polyneuropatia, bolesti kĺbov, kŕčové žily.....

Iné efekty pozorované počas používania:

 • výrazné zvýšenie imunity
 • stimulácia tvorby krvi
 • aktivácia enzýmov
 • zlepšenie dýchacieho systému a výmeny plynov v pľúcach
 • na bunkovej úrovni zlepšenie metabolizmu mitochondrií
 • nárast kyslíka v tkanivách mozgu
 • nárast kyslíka v organizme a pokles CO2 v cievnom systéme
 • stimulácia DNA opravných mechanizmov
 • antitoxický účinok
 • efekt antialergický, antiarytmický,antibakteriálny, vazodilatačný, spasmolytický, protizápalový,
 • zlepšený efekt antibiotík
 • zlepšenie aktivity lymfocytov
 • analgetický a ukľudňujúci efekt
 • zlepšenie funkcie štítnej žľazy, podžalúdkovej žľazy, hypotalamu

Laserový prístroj  BIOquant® je určený pre zdravých, aby neochoreli civilizačnými chorobami a pre chorých, aby ich vyliečili.

Nečakajte, až príde choroba.

Nákup prístroja

99% všetkých ľudí má chorobne zlepené červené krvinky

 

 

1. Ľudia trpiaci srdcovo-cievnymi ochoreniami

BIOquant® je potrebný pre Vaše zdravie pokiaľ sa stravujete nezdravo a Váš organizmus obsahuje väčšie množstvo tukov či zlého cholesterolu. Používaním BIOquantu® sa rozpúšťajú tuky v krvi v organizme už po prvom použití a znižuje sa cholesterol pri dlhodobejšom používaní. Rizikove faktory - nezdravé stravovanie, pitie alkoholu, nedostatok pohybu, obezita, nadváha stres, vysoký krvný tlak, vysoká hladina cholesterolu

A. Ľudia náchylní na infarkt

Pokiaľ máte nad 35 rokov a je u Vás typický stres, nezdravé stravovanie, nedostatok pohybu, nadmerná konzumácia cukrov, soli, tukov, ktoré vedú k následnému zaneseniu ciev, môžete byť len krôčik k ohrozeniu infarktom. Infarkt môže vzniknúť aj vytvorením krvnej zrazeniny, ktorá upchá koronárnu artériu alebo znížením prívodu krvi či kyslíka do niektorej časti srdcového svalu. Zabráňte tomu používaním BIOquantu® . BIOquant® (laserové ožarovanie nosnej dutiny)  rozpúšťa tuky a okysličuje organizmus.

B.Ľudia po infarkte a srdcovej mŕtvici

Pokiaľ používate BIOquant® , znižuje sa riziko recidívy. BIOquant® rozpúšťa tuky, okysličuje organizmus a tým regeneruje celú srdcovo-cievnu sústavu.

C.Ľudia po cievnej mozgovej príhode

Tým, že sa BIOquantom®  okysličuje mozog, dochádza k obnove poškodených buniek v mozgu ako aj v celom tele. Pomáha rýchlej rekonvalescencii a zabraňuje recidíve. Pokiaľ bolo postihnuté určité centrum (pohybové, nervové atď), BIOquant®  zlepšuje priebeh ozdravenia.

D.Ľudia s trombózou

Trombóza je veľmi nebezpečná choroba, pretože upcháva cievy. BIOquant®  má antitrombotický a protizápalový  efekt.

E.Ľudia s vysokým krvným tlakom

Vzniká z nadmerného tuku a cholesterolu v krvi, zo stresu, zužujú sa cievy atď. Vyskytuje sa u ľudí trpiacich nadváhou či obezitou. Vysoký krvný tlak môže viesť k infarktom. Prevencia: BIOquant®. Liečba: BIOquant® , ľahké stavy ožarovanie raz denne 4mW 30 minút, chronické stavy ožarovanie 2Xdenne 5mW po 30 minút.

2.Ľudia trpiaci nedostatkom spánku, alebo majú problémy so spánkom

Spánok sa upravuje už po prvom týždni.

3.Ľudia, ktorí veľa cestujú napr. vodiči

BIOquant®  okysličuje organizmus a mozog a zaručí Vám, že počas cesty nezaspíte. Používaním BIOquantu® nebudete potrebovať kávu, čierny čaj či iné kofeínové nápoje.

4.Ľudia, ktorí na pracovisku musia zvládať stresové situácie ako napr.manažéri

Keď je mozog dostatočne okyslíčený, produkuje viacej myšlienok a nápadov a nervová sústava sa lepšie vyrovnáva so stresom.

5.Študenti

Okysličenie mozgu zlepšuje pamäť. Pokiaľ sa dlho učíte a neviete si niečo zapamätať, príčina môže byť v nedostatočnom okysličení mozgu. Namiesto podporných vitamínov na pamäť si aplikujte do nosa BIOquant®  a uvidíte okamžité zlepšenia.

6.Starší ľudia

Starším ľudom sa stáva, že zabúdajú. Kedže ich telo už nevládze pracovať tak ako u normálneho zdravého človeka, okysličenie je slabé. BIOquant®  nielenže okysličí telo a mozog, ale aj znižuje cukor, pomáha zvýšit metabolizmus a upravuje aj tráviaci, nervový a lymfatický systém.

7.Diabetici

BIOquant®  znižuje cukor v organizme a výsledky sú možné vidieť už po jednom mesiaci.

8.Ľudia, ktorí chcú schudnúť a majú problémy s obezitou a celulitídou

Po používaní lasera sa rozpúšťajú tuky v organizme, neusádzajú sa a zvyšuje sa metabolizmus.

9.Trpiaci na alergie, astmu a ekzémy

Je to dôsledok stimulácie špecifickej a nešpecifickej imunitnej odpovede pričom vzrastajú imunoglobulíny IgG, IgA, IgM, Interferóny, Interleukíny a TNF-Alfa. Stimuluje sa proliferácia lymfocytov, fagocytická aktivita makrofágov, znižuje sa CRP.

10.Akné, vrásky a kožné ochorenia

Platí predchádzajúci deviaty bod s tým, že laserovým lúčom si môžete ožarovať povrchovo akné ako aj jazvičky po akné a vrásky, čim sa dosiahne ešte lepši efekt ako len pri aplikácií cez nos. Laser sa stále častejšie používa na liečbu kožných ochorení a stal sa neoddeliteľnou súčasťou kozmetických centier.

11.Kĺby

Zlepšuje sa kĺbová výživa lepším prekrvením čím sa transportuje viac kyslíka a živín k týmto dôležitým prvkom pohybového aparátu. Máme viacero prípadov mimoriadneho zlepšenia a ústupu bolesti v kĺboch. Pozitívum je aj reológia krvi a vazodilatačný efekt terapie.

13.Opuchy nôh

Zlepšujú sa v dôsledku zlepšenej funkcie obličiek a ďalších horepopísaných vplyvov.

 

 

Bližšie popisy chorôb:

Trombóza hlbokých žíl je závažné ochorenie, pri ktorom vznikajú krvné zrazeniny v žilách, hlboko vo vnútri nôh. Vzniká najmä pri pomalom toku krvi teda pri nedostatočnej cirkulácií, keď sa niekto málo pohybuje, dlho sedí, alebo má vysoko viskóznu krv. Pri trombóze vznikajú zrazeniny, ktoré sa rozpustia po odtrhnutí. Avšak, keď sa krvná zrazenina odtrhne a nerozpustí, putuje do pľúc a môže upchať pľúcnu tepnu, čo môže viesť k smrti ( tzv. pľúcna trombóza).

BIOquant® , laserová domáca terapia čiže červené svetielko sa aplikuje do nosovej dutiny, rozpúšťa tuky, rozťahuje cievy a riedi krv. Má antitrombotický efekt.

Kŕčové žily (várixy) vznikajú najmä na dolných končatinách. Pri normálnom fungovaní sa krv hromadí v povrchových žilách tesne pod kožou odkiaľ sa prevŕtajúcimi žilami dostáva do hĺbkových žíl. Ak sa chlopne v prevŕtajúcich žilách riadne neuzatvárajú, krv sa vracia naspäť do povrchových žíl a deformuje ich.

Príčina kŕčových žíl nie je presne známa. Častejšie nimi trpia obézni ľudia, alebo ľudia sedavého zamestnania, kedy dochádza k slabej spomalenej mikrocirkulácií. BIOquant®  zlepšuje mikrocirkuláciu a upravuje prúdenie krvi.

Skleróza multiplex – roztrúsená skleróza spôsobuje únavu, problémy s videním, iné poruchy napr. mobility atd. aj u zdravých ľudí. Príčina nie je celkom známa.
Z dostupných zdrojov bolo zaznamenané pozitívne pôsobenie svetla života na priebeh choroby. Svetlo života, ktorého efektom je výrazný nárast kyslíka v tkanivách mozgu, pokles CO2 v krvi v dôsledku zlepšenej výmeny v pľúcach a zníženie množstva odpadových látok teda aj voľných radikálov v krvi, ktoré sú také nebezpečné pre priebeh choroby, pomáha pri zmiernení príznakov choroby.

Zlepšite si okysličenie tela a znížte množstvo odpadových látok vo svojej krvi. Zvýšte pohyblivosť a deformovateľnosť svojich červených krviniek a odstráňte zastaralé imunokomplexy z Vášho tela.

Poruchy pamäte ovplyvňujú mnohé faktory. Môže to byť spôsobené priebehom starnutia, stresom alebo dôsledok poškodenia mozgu. Poruchy novopamäte – schopnosti uloženia a spomenutia si na najnovšie zážitky sú jedným z prvých príznakov demencie (Alzheimerova choroba a multiinfarktová demencia).
Náš prístroj BIOquant®  Vám môže pomôcť. Svetlo života (Light for the Life) spôsobí okysličenie Vášho tela, Vašich orgánov, ale predovšetkým mozgu. Neodumreté bunky sa ešte môžu aktivovať a priniesť v niektorých prípadoch udivujúci efekt.

Migréna je ochorenie, ktoré je sprevádzané opakujúcimi sa bolesťami hlavy, v niektorých prípadoch je sprevádzaná bolesťami žalúdka, pocitom na zvracanie a únavou. Medzi základné faktory, ktoré spôsobujú migrény patria stres, genetické predpoklady, počasie, nedostatok či nadbytok spánku, únava a iné. Podľa odborníkov príčinou migrény je znížené prekrvenie mozgu a následné rozšírenie ciev, ktoré zásobujú mozog. V dôsledku rozšírenia tlačia na nervy, ktoré sa tlakom poškodia.

BIOquant®  (Domáca Laserová Terapia) Vám môže pomôcť zbaviť sa tohto problému. Svetlo života okysličí Vaše telo, mozog a všetky najmenšie bunky v mozgu zahrňujúc nervy, ktoré sú poškodené. Tým dochádza k postupnému obnoveniu funkcie nervov. Výsledkom je krásny a plnohodnotný život bez bolestí hlavy.

Predpokladá sa, že vysokým krvným tlakom trpí každý štvrtý občan Slovenskej Republiky. Vysoký krvný tlak patrí medzi vážny zdravotný problém, ktorý zaťažuje najmä srdce a tepny. Niekedy o ňom ani neviete, že ho máte. Spôsobuje ochorenia ako srdcový infarkt, porážka či zlyhanie obličiek.

Nie je známa presná príčina vysokého krvného tlaku. Za niektoré sa považuje dedičnosť, vek, hmotnosť, stres, životný štýl a iné. Nezdravé stravovanie a konzumácia tukov, soli a cukrov len podporujú vysoký krvný tlak. Vyššia pravdepodobnosť vysokého krvného tlaku je u ľudí s cukrovkou a nadváhou. Keďže vo väčšine prípadov nie je úplne presná príčina vzniku vysokého krvného tlaku, je potrebné si pravidelne zaznačovať hodnoty Vášho tlaku, hladinu cholesterolu LDL a HDL ako aj hladinu trigliceridov (tukov).

Pri vysokom krvnom tlaku vznikajú problémy s okysličením organizmu, orgánov a tkanív. V krvi sa nahromadia tuky, ktoré oslabujú funkciu červených krviniek prenášať kyslík a zužujú sa cievy. BIOquant rozpúšťa tuky, upravuje červené krvinky a ich schopnosť prenášať kyslík, okysličuje organizmus, vyživuje tkanivá a orgány a rozťahuje cievy.

Laser v kozmetike: Odstraňuje vrásky, starecké škvrny, jazvičky, akné, celulitídu a iné.

Laser je svetielko, ktoré vyživuje bunky a omladzuje organizmus. Laserové svetielko sa dostáva do buniek, kde sa pretransformuje do bunkovej energie a vyživuje bunky, membrány, tkanivá a orgány.

Pre kozmetiku sa používajú lasery s červeným svetielkom a vlnovou dĺžkou (632–670nm), BIOquant®  je červené svetielko s vlnovou dĺžkou 650nm. Aplikácia je povrchové ožarovanie pokožky, pričom červené svetielko nepreniká do veľkej hĺbky a všetká energia ide do kože a pokožky. Výkon je tiež dôležitým parametrom a mal by byť od 5–40 miliwattov (mW). Pokiaľ je výkon nižší, vyžaduje častejšie opakovania. BIOquant®  má výkon 3,4,5mW. Pokiaľ je výkon u lasera vyšší, laser nie je pre domáce použitie.

Akné, ekzémy, opary, jazvičky, strie: Povrchová aplikácia na postihnuté miesta niekoľkokrát denne.
Celulitída: Apikácia BIOquant® do nosnej dutiny rozpúšťa tuky v krvi a zvyšuje prekrvenie a okysličenie tkanív, povrchová aplikácia na hrudkovité miesta odstraňuje hrudky.
Omladzovanie a regenerácia: Povrchová aplikácia.

Laser sa používa v dermatológií už niekoľko rokov. Všetky lasery, ktoré sa používajú na liečenie, či hovoríme o kozmetických nedostatkoch alebo iných ochoreniach, musia byť registrované v ŠUKL(Štátny Ústav Kontroly Liečiv v SR).

BIOquant®  je prístroj produkujúci laserové fotóny, ktorý má registračný certifikát zo ŠUKLu a môže byť používaný v nemocniciach aj v domácnostiach. Dá sa použiť dvoma spôsobmi. Prvý spôsob je ožarovanie nosovej dutiny, ktorý je veľmi efektívny pri liečbe kožných ochorení, keď sa spojí s druhým spôsobom, povrchovým ožarovaním pokožky alebo podkožnej vrstvy tkaniva.

Pokiaľ ožarujete nosnú dutinu, monochromatické fotóny prenikajú do krvi, rozpúšťajú sa tuky a zvyšuje okysličenie organizmus. Ako iste viete, vznik akné podmieňujú viaceré faktory ako slabé okysličenie (odporúča sa šporovať), zlé stravovacie návyky (konzumácia veľa tukov), stres, fajčenie a iné. BIOquant laserová domáca terapia Vám zlepší Vašu krv, tým sa zlepší prekrvenie a okysličenie orgánov a tkanív a tak isto aj pokožky.

Pokiaľ k prvej aplikácií pridáte aj druhú, ožarovnie problematických miest pokožky, terapia bude efektívnejšia. Svieťte si na problematické miesta laserom každý deň určitý čas a sledujte svoje výsledky.

Štítna žľaza je dôležitá na produkciu hormónov, ktoré pomáhajú regulovať rýchlosť metabolizmu. Medzi základné poruchy patria Hypertyreóza (nadmerná produkcia hormónov) a Hypotyreóza (nedostatočná produkcia hormónov).

Pokiaľ porucha Vašej štítnej žľazy je spôsobená poruchou v mikrocirkulácii krvi a množstve jej zásobovania krvou, živinami a kyslíkom… potom použitie laserového svetla života Vám môže pomôcť. Mozog reguluje činnosť orgánov a pokiaľ niektorých hormónov je málo, podobne ako pri migrénach narastá hrúbka ciev v nedostatočne prekrvenej časti mozgu a to vedie k zápalovým procesom a tlaku na nervy. Podobný proces prebieha aj v štítnej žľaze.

Ak Vaša štítna žľaza tento problém nemá a prekrvenie je dobré, tak vám zlepšená mikrocirkulácia neublíži. Viac kyslíka a lepší odvod odpadových produktov nemôže uškodiť.  Ak však beriete lieky, informujte svojho lekára a do doby stabilizácie stavu pri používaní BIOquant®  vykonávajte častejšie kontroly.

V organizme pacientov s cukrovkou sa v pankrease nevytvára v dostatočnom množstve inzulín, alebo nie je účinne využívaný. Oboje vedie k zvýšeniu hladiny glukózy(cukru)v krvi. To môže viesť k chorobám srdca, obličiek, nervov, zraku, prekrvenia končatín… Takže jednoducho, buď sa neprodukuje inzulín alebo sa produkuje ale telo naň neraguje. Príčiny nie sú celkom jasné ani v jednom prípade.

Celková liečba cukrovky spočíva predovšetkým v úprave stravy, cvičení a užívaní vhodných liekov na dosiahnutie normálnej hladiny glukózy. U diabetikov sa však často prejavia aj neurologické a obehové poruchy súvisiace s pomalou degeneráciou ciev prinášajúcivh krv do orgánov a tkanív. Laserové svetlo pomáha zabraňovať týmto komplikáciám tým, že zlepšuje mikrocirkuláciu. Podľa štúdií laserové svetlo ovplyvňuje autonómnu nervovú sústavu a rozširuje cievy, čím maximalizuje prietok krvi do všetkých orgánov, aj tých, ktoré sú poškodené cukrovkou.

Viacero klinických štúdií preukázalo efektívnosť metódy laserového svetla na ovplyvnenie vlastnosti krvi a následne aj cukrovku. Štatisticky boli preukázané pozitívne účinky a zlepšenia cukrovky, resp. zmiernenie priebehu choroby.

Oči sú zložité zmyslové orgány, ktorými sa prenášajú obrazy do mozgu. V zadnej časti oka je sietnica, ktorá obsahuje milióny nervových buniek. Tieto nervové bunky prijímajú obraz a prenášajú ho zrakovým nervom do mozgu, ktorý obrazy interpretuje. Tekutina (komorový mok) voľne vteká do prednej očnej komory, zásobuje ju živinami, následne z nej odteká a odnáša odpadové látky. Pokiaľ dôjde k upchatiu tejto časti oka (kadiaľ živiny vstupujú alebo kadiaľ odpadové látky odchádzajú), dochádza k zhoršeniu zraku a zhoršeniu prenosu obrazov.

BIOquant®  pomáha prekrviť oči a sietnicu a následné prekrvenie prináša lepšiu výživu očnému nervu.

Kontraindikácie:
Zakazuje sa použitie osobám trpiacim vážnymi chorobami krvnej zrážanlivosti a tehotným ženám. Nedoporučuje sa použitie osobám so strojčekom na srdci, ženám s menštruáciou. Aplikácia pri nádorových ochoreniach sa intenzívne skúma, zatiaľ ich zaraďujeme medzi kontraindikácie.
BIOquant®  môžu používať osoby nad 13 rokov, do 13 rokov pod dohľadom lekára.

Kategorizácia:
Meno produktu: BIOquant®

Typ: Polovodičová laserová terapia
Model: Mini SLT zariadenie
Trieda Lasera: 3R
Trieda zdravotníckej pomôcky: II a

Táto trieda lasera znamená, že lasery, ktoré pracujú v spojitom režime emitujú žiarenie vo viditeľnej oblasti spektra a výkon nepresahuje 5mW. Táto trieda laserov sa považuje za bezpečnú, so zákazom priameho pozerania sa do lúča. Aj keď sa prekročí doba MPE (maximálna povolená expozícia do oka) riziko poranenia je nízke. Doba MPE bez poranenia oka závisí od vzdialenosti zdroja laserových lúčov od oka. S rastúcou vzdialenosťou energia vo W/cm² klesá, lebo lúče sa rozptyľujú do väčšej plochy. Kratšie vzdialenosti však dobu MPE skracujú, pretože rastie výkon dopadajúci na jednotku plochy vo W/cm².

Vyvarujte sa dlhodobejšiemu ožiareniu sietnice laserovým lúčom hlavne blízko od oka a dodržiavajte inštrukcie podľa tohto návodu.

Technické parametre:
Vlnová dĺžka 650nm
Výstup 5mw
Prevádzkové napätie 3V
Vstupné napätie prístroja 100V-240V
Výstupné napätie prístroja 9V/150MA

Príslušenstvo:
BIOquant polovodičové laserové zariadenia – 1 kus
Nosové nadstavce – 1 balenie (5 kusov)
Nosové klipsy– 2 kusy
Napájací kábel laserového nosového nástavca
Matica laserového zariadenia

Použitie – Aplikácia:
Vložte nosný nástavec do nosa.
Stlačte On.
Keď začne svietiť kontrolka, zvoľte si intenzitu: 3,4,5.
Stlačte Start.
Po 15 minútach prístroj pípne. Prižmúrte oči a vložte nástavec do druhej nosnej dierky. Môžte však postupovať aj tak, že ho vypnete a vložíte do druhej dierky a znova ho zapnete.
Po ožiarení oboch nosných dierok prístroj vypnite a ukončite terapiu.
Stlačte Off a očistite nosný nástavec.

Odporúčania pre voľbu intenzity:
BIOquant®  obsahuje tri stupne intenzity: 3,4,5 mW. Pokiaľ používate BIOquant®  prvý krát, prvý týždeň by ste mali používať stupeň 3mW výkonu. Odporúčame začať s 5 minútami. Odporúčame zvýšiť postupne na 10, potom 20 minút denne. Maximálna odporúčaná dĺžka terapie je 30 minút denne. Ak nenastanú žiadne komplikácie môžete prejsť na 4mW a týždeň neskôr na 5mW.

Stupeň s 5mW sa odporúča používať pri chronických, či dlhšie pretrvávajúcich stavoch. Veľmi závažné stavy môžu byť liečené aplikáciu BIOquant® 2× denne 5 mW počas doby jedného mesiaca. Potom sa liečba zredukuje na jednu aplikáciu denne. Pri zlepšení stavu Váš lekár môže prehodnotiť medikamentóznu liečbu na základe dôkladných vyšetrení Vášho zdravotného stavu.

Jedine Váš lekár môže upraviť alebo nahradiť medikamentóznu liečbu, a to na základe lekárskych vyšetrení.

 

Nákup prístroja

© 2010 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode