využite pre seba 30 rokov výskumu

Detoxikačné náplasti KYOTO - čistý rastlinný produkt - uvádzacia cena 10,00€ / 10 ks (pôvodná cena 18€)

19.09.2010 18:18

Nákup náplastí

Termín detoxikácia znamená očistenie tela od toxínov a ťažkých kovov. Keďže príčinou takmer všetkých chorôb a oslabeného zdravia sú práve toxíny a infekčné elementy, detoxikácia predstavuje veľmi dôležitý proces očisty organizmu. Je to proces, ktorý častokrát odstraňuje príčinu – podstatu ochorenia.

V súčasnosti sme všetci vystavovaní vplyvu škodlivých látok na naše zdravie. Odpadové látky vypúšťané do vody či ovzdušia, chemické prísady v našom jedle, ťažké kovy, či zvyšky rôznych liekov užívaných v čoraz väčších množstvách sa neustále hromadia v ľudskom tele oveľa viac ako kedykoľvek predtým. Každý orgán ľudského tela je zasiahnutý ich vplyvom a podľa doby trvania ich vplyvu a veľkosti absorbovaných dávok dochádza k zhoršovaniu zdravotného stavu až po poškodenie tkanív.

Okrem týchto elementov ku zlému stavu organizmu prispieva zlá životospráva, nedostatok pohybu na čerstvom vzduchu, zlá kvalita jedál, či ich prípravy, postrekovaná zelenina a ovocie, nedostatok vitamínov, stres, pracovné vypätie, fajčenie, pitie alkoholu a kofeínových nápojov atď.

V súčasnosti chemický priemysel vyrába obrovské množstvo chemických produktov a ani si neuvedomujeme ich prítomnosť. Či to vnímame alebo nie, tieto chemické látky si vždy nájdu cestu do nášho tela.

V súčasnej dobe je detoxikácia organizmu základnou podmienkou dlhodobého udržovania zdravého organizmu. Detoxikácia je vhodná pre všetky druhy chronických civilizačných ochorení. Pokiaľ sa toxické látky z tela odstránia a tkanivá nie sú nenávratne porušené, organizmus si poradí s mnohými ochoreniami aj sám. Chemické produkty znečisťujú životné prostredie rýchlejšie ako je človek schopný prispôsobiť sa týmto zmenám. Náš organizmus nedokáže efektívne filtrovať všetky tieto nebezpečné látky. Chemické látky vo vzduchu, vode a jedle neustále poškodzujú náš organizmus a znižujú jeho obranyschopnosť.

Detoxikácia sa robí obvykle cez oblasť chodidiel, kde sa nachádza veľké množstvo potných žliaz a akupunktúrnych bodov. Vďaka poklesu koncentrácie škodlivín v krvi sa naštartuje proces nastolenia rovnováhy medzi krvou a orgánmi. Nasledujúce poklesy koncentrácií vyvolávajú postupné uvoľňovanie škodlivín z orgánov a tkanív. Preto detoxikácia trvá dlho a je to hra o koncentráciách na hraniciach priepustných membrán buniek v orgánoch a uvoľňovaní do krvi, o koncentráciách na prechode chodidlo - detoxikačný prostriedok (obvykle náplasť), alebo ionizovaný roztok vody, teda bariéra krv v tele / náplasť / voda.

Detoxikáciou sa z organizmu odbúravajú škodlivé odpadové látky. Po takejto očiste vaše telo zvyšuje hladinu fyzickej, duševnej a sexuálnej energie, expandovať začína aj vaša kreativita. Detoxikácia vám prinesie lepšiu kvalitu života.

Detoxikácia odstraňuje

■ chronické dýchacie problémy

■ bolesti hlavy, kĺbov alebo chrbtice

■ nepríjemný telesný zápach, zapáchajúci dych alebo nepríjemný

povlak na jazyku

■ alergie na určité druhy jedla alebo problémy s trávením

■ krehké nechty, psoriáza, akné, nadváha

■ časté pocity únavy

■ plynatosť, hnačky

■ pocity chladu

■ infekcie uší

■ nespavosť

■ kožné ekzémy, plesne, vyrážky, svrbenie, chronické opary

■ zlá pamäť, depresie

■ chronická únava

■ bolesti žalúdka alebo žlčníka

■ astma a bronchitída (najmä u detí)

■ ženské problémy s výtokmi

 

Detoxikačné náplasti KYOTO obsahujú:

Organic Aquarius Mushrooms, Tourmaline, Saururus Chenesis, Achyranthis Radix, Artemisia lwayomogi, Paeoniae Rubrae Radix, Caragana sinica, Siberian Ginseng, Platicodon Grandifloum, Wood Vinegar, Mokcho Powder, Pearl Stone, Mugwort extract, Loquat (Japanese medlar) extract, Tree Essence, Sap from Bamboo and Eucalyptus -Trees.

Turmalín je zdrojom záporných iónov a infračerveného vlnenia.

Mokcho prášok je produktom komplikovanej destilácie dreva s viac ako 800 organickými komponentmi a dôležitými prvkami, pričom tiež vyžaruje infračervené vlnenie.

Organic agaricus mushrooms sú huby, ktoré obsahujú veľa zložiek na posilnenie imunitného systému.

Saurus chinesis je rastlina využívaná v tradičnej čínskej medicíne ako antioxidant. Zaberá proti otravám, chronickej únave a bolestiam svalov.

Achyranthix radix je rastlina účinná proti reumatizmu, proti bolestiam kolien a chrbta. Je účinná aj pri genitálych problémoch, podporuje mikrocirkuláciu, redukuje edémy a reguluje menštruáciu.

Paeoniae Rubrae Radix je kvet podporujúci cirkuláciu krvi. Potláča koliky a črevné ťažkosti. Má silný antibakteriálny účinok.

Siberian Gingseng je rastlina, ktorá účinkuje proti artritíde. Podporuje mikrocirkuláciu krvi, pôsobí prevenčne proti porážke a infarktu, reguluje glykémiu, podporuje metabolizmus, pozitívne vplýva na stav neuropatií.

Artemisia lwayomogi je rastlina účinná pri regenerácii pečene a tráviaceho traktu. Taktiež chráni oči, je preventívnou „chemoterapiou“, potláča karcinogény a vznik nádorových buniek, znižuje cholesterol, normalizuje krvný tlak a imunitu, stimuluje pečeň.

Caragana Sinica je kvet používaný k liečbe neuralgií, artritídy, hypertenzie a vaginitíd. Taktiež je účinnou prevenciou odvápňovania a rednutia kostí.

Platicodon Grandifloum je kvet, používaný v tradičnej čínskej medicíne na liečbu hrdla a pľúc, zápalov a infektov očí, uší a dutín. Nachádza sa v mnohých liekoch proti kašľu.

Mugwort extract je rastlina, tradične používaná v Oriente. Lieči nervozitu a nespavosť, stimuluje pečeň a trávenie. Robí telo „teplým“ bez toho, aby bolo „suché“ v chápaní dávno zaužívanej Čínskej medicíny.

Loquat sú listy a plody rastliny obsahujúce viacero užitočných kyselín a vitamínov A,B,C,B17. V Indii sa nazýva Kráľom bylinnej medicíny.

Pearl powder sa vyrába z vyťažených vápencových minerálov morského pôvodu, vyvrásnených na povrch zo dna mora. Zlepšuje tekutosť prášku a absorpciu náplastí.

Wood vinegar (drevný ocot) je sušený drevný ocot vyrábaný komplikovanou technológiou. Obsahuje viac ako 200 komponentov.Ohrieva telo, vlhčí pokožku, pôsobí antibakteriálne. Technológia výroby a zretia trvá veľmi dlho. Produkt je vysokohodnotným prírodným extraktom, ktorý sa suší.

Tree essence (stromové esencie) majú silný sterilizačný a antiseptický účinok. Napríklad esencia z Eukalyptu je jedna z najsilnejších, nakoľko sa z nej uvoľňuje do vzduchu veľa ozónu. Esencie sú silné svojim antibakteriálnym a antiseptickým účinkom.

Ako náplasti fungujú?

Detox náplasti obsahujú prirodzené ingrediencie, ktoré stimulujú akupunktúrne body vďaka kombinovanému účinku sušeného bambusového octu, infračervenej energie vyžarovanej z náplasti a emisie záporných iónov. Táto stimulácia má za následok rozbíjanie molekúl odpadových látok a rozkmit molekúl vody, čo uvoľňuje blokády v cirkulačnom a lymfatickom systéme. Očista alebo detoxikácia prirodzene začína v chodidlách Vašich nôh, ale tam aj končí absorpciou toxínov, ktoré prejdú do náplastí. Primárny efekt detoxikačných náplastí je detoxikácia. Náplasti absorbujú vaše toxíny počas noci. Môžete to vidieť na zmene ich farby. Čím viac toxínov absorbujú, tým sú znečistenejšie. Používaním počas dlhšej doby začnú byť svetlejšie. Pritom sú to stále tie isté náplasti a tie isté chodidlá, ale telo sa už detoxikovalo. To znamená, že toxíny, ktoré sa dali odstrániť sú odstránené. Okrem chodidiel môžete aplikovať náplasti aj na iné časti tela vrátane chrbta, kolien, lakťov a iné., ale najúčinnejšie prebehne detoxikácia cez chodidlá.

7. Inštrukcie na použitie

1. Aplikujte si náplasti pred tým ako idete večer spať. Miesto aplikácie si predtým vyumývajte a osušte.

2. Zoberte adhezívny plátok a pomaly z neho odstráňte papier. Položte náplasť do stredu lepkavej strany. Náplasť položte na papier tou stranou, na ktorej je nápis „Put adhesive sheet on this side“ a umiestnite náplasť na chodilo nohy alebo inú časť tela. Ak vám to vyhovuje môžete mať počas noci na sebe ponožky.

3. Po 8-10 hodinách náplasť odstráňte. Umyte si miesto kde bola náplasť a utrite ho vlhkým uterákom tak, aby chodidlo, alebo Vami vybraná časť tela nebola lepkavá.

4. Použité náplasti sú tmavozelené alebo sivasté, čo spôsobila absorpcia škodlivých látok z tela, predovšetkým odpadov.

5. Pokračujte v používaní, kým farba nie je svetlejšia a potom používajte 1-2 x týždenne.

Nákup náplastí 

 

© 2010 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode