využite pre seba 30 rokov výskumu

Skúsenosti pacientov

Michaela K. - 17 rokov (20.7.2011)

No mne diagnostikovali cistu na nosovej dutine, povedali, že budem nastálo používať hormóny, ktoré som si vstrekovala priamo do nosa. Potom keď mi zatekalo do topániek (hrozila mi operácia), som začala používať BIOquant. Zo začiatku som mala slabé dávky no postupne som si zvyšovala a aj pridávala na čase. Cítila som, že sa mi rozmýšľa a učí lepšie ale začala som vysmrkávať neskutočný hlien plus trochu krvi, vtedy som videla, že sa s tým asi niečo deje. A teraz ? Nepotrebujem ani hormóny a nemám žiadne iné problémy a dokonca mi to potlačilo aj herpes, ktorý som mávala vždy každý mesiac. Moja mamina BIOquant vyskúšala na kŕčové žily. Pretože ju strašne bolievajú nohy a nemohla si obuť ani topánky na podpätku. A teraz ? Nič iné nenosí :D:D Neverila som a ani mamina , že nám taká malá krabička dokáže pomocť. Ďakujeme :)

 

Pani Anna H. - 77 rokov (16.6.2010) DÝCHANIE

Už po týždni používania BioQuantu sa mi podstatne zlepšilo dýchanie, dýchavičnosť mi ustúpila, prešla mi chronická nádcha. Noha, ktorú som mala veľmi zapuchnutú, mi začala postupne odpuchať, lepšie sa mi chodí a oveľa lepšie sa mi spáva. Ustúpila mi nočná nespavosť a nervozita.

 

Pán Marián Šimonič (11.3.2010) KRVNÉ ZRAZENINY

Asi pred dvoma rokomi som začal mať ťažké zdravotné problémy. Po rôznych vyšetreniach mi doktori našli drobné krvné zrazeniny usadené v malých cievach plúc. Lekári ma následne na to upozornili, aby som sa ,,šetril´´, nevykonával žiadnu väčšiu fyzickú námahu. Dokonca sa mi zhoršilo aj dýchanie, začal som mať problémi už pri jednoduchých pohyboch. Po vyšetreniach mi lekári odporúčili kúpele Sliač, kde mi mali pomôcť napraviť krvný obeh a zlepšiť problémy s dýchaním. Počas pobytu tam som navštívil Slovenský kardio klub, kde som sa oboznámil s prístrojom Bioquant. Voľné chvíle v kúpeloch som si skracoval navštevovaním klubu a používaním tohto prístroju. Po jeho používaní sa mi výrazne zlepšilo dýchanie, mal som menší problém s pohybom. Dokonca aj chôdzu do kopca, po schodoch, či tancovanie som zvládol bez problémov. Po ukončení kúpelov som navštívil pľúcne oddelenie, kde mi diagnózu krvných zrazenín vylúčili s tým, že mám pľúca čisté. Po kúpeloch som nemal prístup k Bioquantu, tak som ho prestal používať. Asi po roku sa mi vrátili problémy s dýchaním, zase som na tom bol tak, ako pred kúpelmi a používaním Bioquantu. Rozhodol som sa ho preto zaobstarať. Po jeho užívaní problémy zmizli a zdravotný stav sa mi opäť zlepšil. Teraz ho pravidelne používam a odporúčam ho všetkým, ktorí majú problém s krvnými zrazeninami. Mne veľmi pomohl a neviem si ho vynachváliť.

Príbeh pána Mariána na Markíze dňa 5.5.2010:   https://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/reflex/41892

 

Elena Bobaľová (09.03.2010), KŔČOVÉ ŽILY

Dobrý deň prajem. Som užívateľkou BIOqantu 3. mesiac a môžem povedať, že tento prístroj považujem za malý zázrak. Už roky trpím žilovou nedostatočnosťou a s tým spojené bolesti nôh a kŕčové žily. Brala som všetky možné lieky na to určené a nič mi nepomohlo.Nehovoriac o operáciách. Až tento laser.....najprv ma prestali bolieť nohy a potom sa mi začali vstrebávať aj žily. Lieky neberiem už žiadne. Je to neuveriteľné čo dokázal tento prístroj za 3 mesiace, to čo nedokázali žiadne lieky za 10 rokov. A hlavne nemusí už moja rodina každý večer počúvať ako ma bolia nohy. Ďakujem za to a prajem všetkým aby im BIOquant pomohol rovnako ako mne. S pozdravom a pekný deň.

Anton L. , 2010 VYSOKY KRVNY TLAK

Uvedený príbeh sme stiahli zo stránky z toho dôvodu, že experimenty pána Antona nepodporujeme. Pri Vašej liečbe musia byť rešpektované v prvom rade doporučenia Vášho lekára. Ak k liekom pridáte BIOquant  a  s BIOquantom Váš  stav zlepší a zlepšenie bude  trvalý jav niekoľko mesiacov, potom môžte pristúpiť k redukcii liekov, ktoré Vám predpísal Váš lekár, ale v spolupráci s Vašim lekárom. Pretože ak je Váš stav závažný a dlhotrvajúci, BIOquant svojim účinkom nemusí stačiť a vtedy je to len doplnková liečba k Vašej základnej liečbe prepísanej lekárom. BIOquant je najefektívnejší v počiatkoch ochorenia vysokého krvného tlaku a aj zaberá najrýchlejšie. Zastaralé zrazeniny sa s BIOquantom odtraňujú- rozpúšťajú dlhšie a najstaršie usadeniny v cievach aj viac ako rok / máme taký prípad preukázaný odborným vyšetrením /.  Preto prosíme buďte trpezliví, uvedomte si svoj zdravotný stav, upravte životný štýl, lebo Váš tlak je chorobou životného štýlu. BIOquant Vám bude pomáhať s normalizáciou Vášho zdravotného stavu ako to je možné, ale pomaly, pretože prirýchle liečenie môže priniesť komplikácie. Preto tlakári sa musia adaptovať - zvyknúť si na BIOquant pomaly až v trvaní jedného mesiaca. Ak však životný štýl nezmeníte ako môžte očakávať zlepšenie? Potom všetky lieka a aj BIOquant sa míňajú účinkom na nápravu Vašich dennodenných prehreškov vôči sebe samému.   Tím Kingray.

Viera Kokošová, Revúca, 19.3.2010, KLIEŠŤOVÁ ENCEFALITÍDA A BORELIÓZA

Nie je to tak dávno, asi tri roky, čo som dostala kliešťovú encefalitídu. Nevedela som o tom, len som si našla malú červenú ranku na pokožke. Môj stav sa pomerne rýchlo zhoršoval. Okrem príznakov ako na chrípku som mala zhoršovanie videnia, točenie v hlave, stavy zahmlievania. Nakoniec to bola kliešťová encefalitída, diagnostikovaná nainfekčnom oddelení v Banskej Bystrici, kde som bola nakoniec hospitalizovaná.

Našťastie lekári to správne odhadli, dostala som antibiotiká, ostala som tam ležať a to zabralo. Pomerne rýchlo sa mi stav upravil, ale niektoré následky mi ostali: Boli to ranné kruhy pod očami, stuhnutosť v šiji, červené navreté päty. Čas plynul a tieto príznaky sa nezlepšovali. Kým som nezačala používať BIOquant. Používam ho 1x-2x denne, spočiatku som ho používala len do nosa na ožarovanie krvi. Potom som ho začala používať aj na ožarovanie šije, kruhov pod očami. Dokonca aj na paty. Všetko sa mi upravilo a opuch na patách ako aj kruhy pod očami úplne zmizli. BIOquant aktívne používam už jeden a pol roka. Podarilo sa mi aj schudnúť už cca16kg,oblečenie sa znížilo z konfekčnej veľkosti z 44 na 38 až 36,moja pleť sa podstatne zlepšila, akoby pokožka mala lepšiu výživu a celkovo sa cítim výborne, stavy únavy zmizli.

Že to nie je náhoda svedčí pomerne veľa informácií zo sveta, že fototerapie sú na takéto stavy ako encefalitída, meningitída, borelióza účinné. Spôsoby sú rôzne – ožaruje sa povrchovo, niekde sa ožaruje krv, ja som používala a používam kombináciu oboch, pretože BIOquant to umožňuje a môžem potvrdiť, je to naozaj účinné.

Dozvedela som sa aj informáciu z Poľska, jedna pani zase po Borelióze nevidela pár rokov na jedno oko. Po 3 týždňoch aplikácií BIOquantu začala opať na to oko vidieť. Informáciu mám od Dr. Miroslav Mitra, ktorý aktívne pracuje s BIOquantom v Poľsku.

Odkedy používam BIOquant som nepoužila žiadne lieky na bolesť chrípku ani antibiotiká. Moja imunita sa tak zlepšila, že ani herpesy, ktoré som mávala až 2x do mesiaca sa mi už vôbec neobjavujú. Aj keď na mňa niečo lezie, vtedy si len zvýšim BIOquant na 3 aplikácie denne. Nemám problém s fyzickou námahou ako som mala predtým a vládzem ako pred dvadsatimipiatimi rokmi, keď som sa starala o naše malé dcéry dvojičky.

Napriek mojej diagnóze som stále pracovne naplno nasadená, či už doma alebo v práci na plný úväzok aj ako konateľka vo firme Yalong Trade s.r.o. A bez liekov.

Zuzana Adamcová, 1.3.2010,  VYSOKÝ TLAK, SRDCOVÁ PRÍHODA, ZRAZENINY, OPUCHY

Náhodou som sa dozvedela o Dňoch zdravia, ktoré sa konali v Košiciach, kde prezentovali BIOquant. Bola som 4 dni doma z nemocnice, po mozgovej príhode, ktorá bola dôsledkom dlhodobého vysokého tlaku. BIOquant som si z tohto dôvodu ihneď zakúpila. Môj zdravotný stav sa upravil, užívam len 2 lieky z 11, krvná zrazenina po mozgovej príhode sa vstrebala, dôkazom je vyšetrenie MRI a CT. Cholesterol mi klesol z 8 na 6,1, tlak z 200/150 na 140/90, prestali ma bolieť svaly, zmizli mi opuchy atď. Vrelo doporučujem všetkým. Posledné vyšetrenia u lekára preukázalo, že aj zastarale zrazeniny v krčnej tepne zmizli.

Štefan Uličný 2009 MOZGOVÉ PRÍHODY, VYSOKÝ KRVNÝ TLAK

Dobrý deň, Mával som pravidelne mozgové príhody. Posledná mi spôsobila odumretie očného nervu a prestal som vidieť na jedno oko. BIOquant som si hneď zakúpil. Odvtedy sa žiadna príhoda nedostavila a cítim sa dobre. Aj hodnoty tlaku mi klesajú. Používame ho celá rodina. Veľmi Vám ďakujeme za tento prístroj. Prajeme veľa úspechov.

Eva W., Rožňava 02.2010 myelitické ložiská

Dobrý deň, prístroj som si zakúpila po preštudovaní štúdie na sklerózu multiplex z Nemecka. Má diagnostikovné myelitické ložiská, na základe dlhotrvajúcich vyšetrení spôsobených krvnými zrazeninami rep. trombami.  Počas prvého týždňa používania som sa cítila veľmi zle, nevládala som, zadýchavala som sa a krútila sa mi hlava, pálilo ma v štítnej žľaze, ktorú mám atrofovanú. Volala som Vám a povedali ste mi, že sa z môjho tela dostávajú škodlivé látky a zdravotný stav sa postupne upravuje a regeneruje, tak som ho naďalej používala. Ale išla som veľmi pomaly pár minút pridávania denne a na 30 minút som sa dostala až po mesiaci, vždy som zvýšila dávku až keď moje pocity účinku prístroja poľavili.  Už ho mám 5 mesiacov a cítim sa veľmi dobre. Nemám žiadne zhoršenia stavu a dokonca viacej vládzem, vyjdem po schodoch a nezadýchávam sa. Predtým som ledva niečo prešla. Zlepšil sa mi život, za čo Vám chcem touto cestou poďakovať. Prosím nezverejňovať moje priezvisko.

Ferdinand, TROMBÓZA HLBOKÝCH ŽÍL

Dobry den,

Pred 4mi rokmi som dostal trombozu hlbokych zil v lavej nohe. V ten den ma uzasne bolela hlava, este ze som bral acylcofin a ten vzdy na chvilu pomohol. Vecer vsak noha spuchla a nedalo sa jej dotknut. Isiel som na pohotovost a skoncil v nemocnici. Riedili mi krv cely tyzden a potom som bral rozne lieky na zily vela mesiacov. Noha stale opuchala a zle v nej prudila krv. Použival som kompresívne puncochy pod koleno stlacajuce nohu. Zily v nohe boleli. Neskor to polavilo, ale stále som mal vecer na lavej nohe hlboký zárez v koži od ponožky a na pravej nohe to bolo v poriadku. Po pouzivani bioquantu po 6 mesiacoch sa noha dala do poriadku a dnes ked mam ponozky tak ked si ich davam dole,  tak nemam na lavej nohe taky hlboky zarez ako som maval. Noha ne hladká. Dakujem biokvantaci. Dnes som v poriadku neberiem ziadne lieky.

 

© 2010 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode